Podlesianka Podlesie 5:3 Staromieszczanka Stare Miasto

Wiosna 2014

• autor: Karwan123, 2014-04-23 11:10

Zwycięstwo  !!!

Brzyska Wola 2 : 3 Victoria Giedlarowa

W pierwszym meczu rundy wiosennej Victoria wygrała jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Do meczu podeszliśmy skoncentrowani i gotowi na zwycięstwo. W pierwszych minutach nasi zawodnicy nie stworzyli sobie , żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, drużyna gości też niczym nas nie zaskoczyła, aż  nadeszła 37 minuta  Ł.Świąder pięknym strzałem w okienko bramki gospodarzy wyprowadza nas na prowadzenie. Jednak długo nie cieszyliśmy się z prowadzenie, gdyż trzy minuty później goście wyprowadzają skuteczną kontrę.  Na kolejne trafienie Victorii musieliśmy czekać do drugiej połowy,  a dokładnie do 77 minuty  zamieszanie w polu karnym po którym piłkę przechwytuje P.Baj i strzałem tuż obok słupka strzela bramkę na 2:1, była to niezwykle ważna bramka dla tego zawodnika, ponieważ kilka minut wcześniej pojawił się na boisku jako debiutant. Ale dalej z  prowadzenia nie cieszyliśmy się długo, ponieważ gospodarze w 79 minucie doprowadzili do remisu, a na domiar złego kontuzji doznał nasz bramkarz. Gra z minuty na minutę staje się coraz bardziej nerwowa. W 84 minucie ponownie wychodzimy na prowadzenie, a bramkę na miarę zwycięstwa strzelił A.Daź. Oprócz P.Baja w tym meczu swoje pierwsze minuty w barwach Victorii zaliczyli K.Duda oraz T.Zygmunt. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę kibiców, którzy tak licznie zgromadzili się na meczu. Już za tydzień czeka nas kolejny wyjazdowy mecz z Grodziszczanką.

Skład:

T.Świąder , A.Daź , M.Jakubek , B.Lekki , M.Kłosowski , J.Kwoka , Ł.Świąder , K.Duda , K.Dąbek , P.Siuzdak , A.Świąder

oraz:

P.Baj , K.Pliś , D.Wojtyna , T.Zygmunt

Bramki:

37 minuta - Ł.Świąder

40 minuta - gospodarze

77 minuta - P.Baj

79 minuta - gospodarze