Podlesianka Podlesie 5:3 Staromieszczanka Stare Miasto

Trzecia kolejka!

• autor: Maati94, 2013-08-30 11:52

Wyjazd!

Jodła Przychojec 2 : 0 Victoria Giedlarowa

Niestety ale w pierwszym wyjazdowym meczu doznaliśmy drugiej porażki w tym sezonie. Chodź wynik mógł i powinien być zupełnie inny.

Pierwsza połowa to wyrównana gra obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i my mieliśmy dogodne sytuacje jednak żadna z drużyn nie potrafiła ich wykorzystać. Dużo nie potrzebnego zamieszania wprowadzali sędziowie.

Druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie, w 49 minucie drugą żółtą kartką został ukarany D.Szpila i musiał opuścić boisko. Od tego momentu Jodła przejęła inicjatywę ale gospodarze nie potrafili sforsować naszej obrony. Nasz zespół groźnie kontratakował jednak albo na posterunku był bramkarz gospodarzy albo brakowało ostatniego podania. W 70 minucie nad stadionem zawitały ciemne chmury i końcówka meczu przebiegała w ulewnym deszczu. Niestety ale pomimo waleczności naszych zawodników nie udało się dowieść choć by jednego punktu do końca spotkania. W 84 minucie gospodarze strzelili nam bramkę, która nie powinna być uznana gdyż zawodnik Jodły był na spalonym. Ale niestety nie był to pierwszy i ostatni błąd arbitrów prowadzących to spotkanie, którzy nie potrafili zapanować nad meczem. Ostatnie minuty przyszło nam grac w dziewiątkę, ponieważ nasz stoper A.Daź po zderzeniu głowami z zawodnikiem Jodły musiał opuści boisko. Tą przewagę wykorzystali gospodarze podwyższając wynik na 2:0. Szkoda straconych punktów, przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet i wygrać to spotkanie ale nie ma co się załamywać trzeba walczyć dalej przed nami jeszcze dużo spotkani o punkty. Już za tydzień rozegramy pierwszy mecz derbowy z Orłem Biedaczów.

Skład:

D.Fimiarz, A.Daź, M.Jakubek, D.Szpila, K.Piątek, J.Kwoka, M.Kłosowski, K.Pliś, K.Dąbek, P.Dudas, Z.Medrek

autor: ~kibic VG 2013-09-01 20:17:56

avatar brak kilku podstawowych zawodników plus sędziowie i niestety wynik jaki jest taki jest. Ale bravo panowie za walke.

autor: ~sss 2013-09-01 21:34:33

avatar co wy kurwa co mecz nazekacie na sedziów, moze po prostu przestancie grac i tyle, rozwiazac klub i po klopocie

autor: ~VG 2013-09-01 22:00:31

avatar jak bys widzial to co oni sedziuja to bys sam narzekal

autor: ~rewq 2013-09-02 11:28:16

avatar najłatwiej zwalić na sędziego.Złej tanecznicy to nawet sukienka przeszkadza

autor: ~kibicka 2013-09-02 13:52:07

avatar sss i rewq!! nie zgadzam sie z tym co mówicie!!! oni grają ,bo kochają ten sport,a sędziowie też dużo robią,jaa mam wielki szacunek do chłopaków,widzę ich poświęcenie i chęć do gry!! widać,ze wasze komentarze są dziecinne,bo jak jestescie tacy mądrzy to idźcie i lepiej zagrajcie!! aa nie soryy,nawet nie wiecie co to piłka pewnie!!!

autor: ~kibicka 2013-09-02 13:54:53

avatar Aaa Wy powinniście ICH wspierac,aa nie spamować tutaj bez sensu!!

autor: ~anonim 2013-09-03 14:13:32

avatar Ale ile kibice mogą patrzeć na taką kopaninę. Rozumiem że zespół potrzebuje jeden góra dwa sezony na przebudowę i nową taktykę ale my już kisimy się w tej klasie B czwarty sezon i po pierwszych meczach nie zanosi się że awansujemy.

autor: ~kibicka 2013-09-03 16:30:35

avatar Patrzeć?? hahahahahahah od początku same hejty tylko słychać...To chyba źle patrzycie.Bo jak pojawi się wygrana,to jest,brawo,oby tak dalej,tak?? A jak coś pójdzie nie tak too lepiej odwrócić się i gadać takie bezsensowne rzeczy!! Żaaaałooosnee!!

autor: ~kibic VG 2013-09-03 21:13:56

avatar jak będzie dobra atmosfera to i będą wyniki, a nie każdy ma jakieś wąty. To my kibice i piłkarze tworzymy ten klub, wiadomo czasami jest ciężko alee stwórzmy coś razem i będzie dobrze. Taką wioske jak Giedlarowa stać nawet i na okregówkę!

autor: ~kibicka 2013-09-03 21:41:41

avatar Popieram powyższe słowa ;p

autor: ~sss 2013-09-05 18:30:19

avatar kibicka!!!! akuret wiem co to piłka bo jestem zawodnikiem w jednym z klubów B klasy, nie powiem jakiego bo odrazu by sie tu sypały same ku... i h...e, nie lubie tylko tego jesli klub przegrywa mecz to winą obarcza sedziego, a w przypadku VG to jest nagminne, popatrzcie po innych forach klubów B klasy , czy takie cos widzicie??? chyba raczej nie, moze czas popatrzec na siebie a nie na sedziów non stop narzekacie

autor: ~Okregówka Rzeszowska 2013-09-08 10:17:58

avatar Witam!
Jezeli chlopaki walcza i jezeli jest sedzia do dupy to nawet jezeli by chcial to nie wygra!
Macie przykład Polska-Czarnogora walczyli do konca karny powinien byc nie bylo spalonego, bramka w 94 slusznie strzelona i co sedziowie nie maja nic sobie do zarzucenia ? To samo jest w B-klasie poziom sedziowania w B,A,O ligach jest na poziomie 0.Zdarza sie czasem ze przyjada spoko sedziowie ale to jest nikome.
Wiec zamiast sie tu spinac wspierac druzyne i nie patrzec na sedziów tylko KIBICOW I KIBICOWAC.

autor: ~anonim 2013-09-08 22:56:34

avatar był spalony w 94 minucie. Tylko ślepy alo nie znający się na piłce nożnej go niewidział.

autor: ~do okregowka rzeszowska 2013-09-10 22:41:40

avatar oj to ja powiem tak karny dyskusyjny zalezy jak i z jakiej perspektywy patrzec moglby gwizdnac ale i nei musiał a neistety bramka w 94 min zdobyta ze spalonego dlaczego przepis mowi ze spalony jest jak zawodnik druzyny atakujacej znajduje sie za przedostatnim zawodnikiem i bierze udzial w akcji lub dostaje pilke co nas myli bierzemy zawsze pod uwage ostatniego obronce a w momecie podania brmkarz wyszedl a obronca pelnil funkcje ostatniego zawodnika czyli tak jakby byl on bramkarzem a zawodnik atakujacy byl tylko przed nim i to jest spalony a ze nasz zawodnik dotknal pilki czy zamierzal j dotknac nei wazne bral udzial w akcji spalony jest chodz bylo takie zamieszanie ze jakby spalonego nie pokazal nikt by nie mial zadnych pretensji :)

autor: ~obiektywny 2013-09-17 13:19:59

avatar nie jestem z Giedlarowej, w Przychojcu grałem kilka razy i za każdym razem sędziowie gwizdali tak że głowa boli, sporne sytuacje wszystko pod gospodarzy.... raz koleś liniowy machał tak chorągiewką jak by sie zaciął, nie dało sie wyjść z własnej połowy bo cały czas spalone gwizdał. Kumaci wiedzą o co chodzi :)