Podlesianka Podlesie 5:3 Staromieszczanka Stare Miasto

Zwycięstwo ! ! !

• autor: Karwan 123, 2012-09-20 20:38

Zwycięstwo !!!

Victoria Giedlarowa 3 : 1 KS Sarzyna

Dzisiejszy mecz tak jak wszyscy kibice się domyślali był bardzo ekscytujący. Choć pierwsze 25 minut  przeważała Sarzyna to z czasem do głosu doszli nasi zawodnicy i już w 35 minucie cieszyliśmy się z pierwszej bramki dla Victorii. P.Baliga mocno uderzył za szesnastki na bramkę rywali, bramkarz gości wybił piłkę przed siebie wykorzystał to S.Strug, który głową umieścił piłkę w bramce. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla VG. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł bez zmian pierwsze minuty były wyrównane. aż nadeszła 54 minuta S.Strug wbiegł z piłką w pole karne gości i tam został faulowany. Do wykonania rzutu karnego podszedł trener Victorii J.Kwoka i strzałem w lewy bok bramki umieścił piłkę w bramce, chociaż bramkarz tatarów był blisko obronienia tego strzału. Po strzeleniu tej bramki nasi piłkarze cofnęli się do obrony i czekali na kontry. Jednak po upłynięciu kilku minut sędzia odgwizdał zagranie ręką naszego zawodnika w naszym polu karnym i goście pewnie wykorzystali jedenastkę. Mecz zrobił się nerwowy jednak wszelkie wątpliwości o przewadze i zwycięstwie Victorii rozwiał P.Baliga, który strzałem tuż przy prawym słupku dał nam trzeciego gola w tym meczu. Za tydzień zmierzymy się z drużyną z Dębna która dzisiaj w meczu derbowym w Wierzawicach przegrała 2:0.

Skład:

J.Kuczek , A.Daź , R.Świąder , Z.Mędrek , J.Kwoka , K.Dąbek , D.Śniosek , D.Szpila , A.Świąder , S.Strug , P.Baliga

oraz :

M.Staroń , M.Mroczka , K.Pliś

Bramki:

35 minuta - S.Strug

54 minuta - J.Kwoka ( karny )

62 minuta - goście ( karny)

78 minuta - P.Baliga