Podlesianka Podlesie 5:3 Staromieszczanka Stare Miasto

• autor: Karwan123 i Maati94, 2012-08-30 13:25

Do trzech razy sztuka

Victoria Giedlarowa 2 : 0 Atlantic Chałupki

Dębniańskie

W końcu nasza Victoria wygrała pierwszy swój mecz w obecnym sezonie.  Pierwsza połowa to całkowita dominacja Victorii piłkarze Atlanticu byli skupieni jedynie na wybijaniu piłek. Raz za razem nasi piłkarze atakowali skrzydłami, jednak nasi napastnicy nie wykorzystywali swoich okazji na zdobycie bramki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0;0.

W drugiej połowie piłkarze Atlanticu wyszli bardziej zmotywowani i starali się przejąć kontrole na boisku jednak ta sztuka im się nie udała.  W naszym zespole nastąpiły dwie roszady na boisko wszedł debiutujący M.Staroń i P.Baliga.  Z minuty na minutę kibice coraz bardziej bali się, że w trzecim kolejnym meczu Victoria straci punkty. Jednak nadeszła 70 minuta stały fragment gry R.Świąder wrzuca piłkę w pole karne, a tam nie pilnowany A.Daź strzałem głowa daje prowadzenie naszej Victorii. Po stracie bramki piłkarze Atlanticu stanęli i pięć minut później cieszyliśmy się ze zdobycia drugiej bramki zdobytej przez P.Balige. Po zdobyciu drugiej bramki nasi piłkarze grali spokojniej i mogli podwyższyć wynik. Pierwsze swoje minuty w naszym klubie zaliczył P.Dąbek. Już za tydzień naszym przeciwnikiem będzie Kłyż Tarnogóra.

Skład :

D.Wojtyna , A.Daź , R.Świąder , Ł.Świąder , Z.Mędrek , M.Kłosowski , J.Kwoka , D.Śniosek , A.Nowak , S.Strug, T.Świąder

oraz:

P.Baliga , M.Staroń , M.Mroczka , D.Szpila , P.Dąbek

Bramki:

70 minuta  -A.Daź

75 minuta - P.Baliga

Pozostałe spotkania:

Kłyż Tarnogóra 4 : 1 San Wierzawice

Staromieszczanka Stare Miasto 3 : 0 Jodła Przychojec

KS Sarzyna 7 : 0 Sokół Hucisko

Jutrzenka Dębno : Lks Łukowa  (przerwany w 70. minucie przy stanie 3-2; gospodarze opuścili boisko)

Orzeł Biedaczów 0 : 8 Grodziszczanka II