Podlesianka Podlesie 5:3 Staromieszczanka Stare Miasto

Sędziowie w roli głównej ! ! !

• autor: Karwan123 i Maati94, 2012-08-21 13:40

Derby!!!

San Wierzawice 4 : 4 Victoria Giedlarowa

Jak na debry przystało mecz był pełen emocji często zdarzające się błędy arbitrów wręcz podkręcały atmosferę tego spotkania. Pierwsza połowa zapowiadała się dobrze lecz nasi piłkarze już w 4 minucie dostali duży kubeł zimnej wody w postaci straconej bramki. Victoria ochłonęła gra zaczęła się  ,, kleić " aż nadeszła 13 minuta stały fragment gry  piłka została wrzucona na 5 metr tam nie pilnowany Ł.Świąder strzałem głowa pokonuje bramkarza gospodarzy i daje nam remis . Dalsze bramki to tylko błędy naszych obrońców oraz bramkarza nie słuszne decyzje sędziów też przyczyniły się do wyniku spotkania. Druga połowa 3:1 prowadzi San, nasz trener na boisko wprowadza 3 nowych zawodników. Nasi walczą i dalej wierzą że ten mecz możemy wygrać 59 minuta piłka trafia pod nogi napastnika San-u ten mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał naszego bramkarza, jednak to nie załamało naszych piłkarzy, którzy byli wspierani przez dużą liczbę własnych kibiców.I w końcu nadeszła 74 minuta A.Daź uderzając za połowy boiska pokonał bramkarza gospodarzy zawodnicy Victorii uwierzyli, że mogą zremisować, a może i wygrać ten mecz. Po upływie jednej minut T.Świąder pięknym lobem daje nam trzecią bramkę, kibice Sanu nie wierzyli w to co się stało.  Victoria była już o krok od remisu zdecydowanie przeważała na boisku i nadeszła  85  minuta i znów T.Świąder umieszcza piłkę w bramce gospodarzy dając nam remis. Zawodnicy i kibice Victorii mieli apetyt na piątą bramkę, jednak nie miło zaskoczył nas główny sędzia który nie dość, że nie doliczył czasu to zakończyli ten mecz  3 minuty przed upłynięciem 90 minuty.   Podsumowując mecz był w pewnych momentach kontrowersyjny oraz emocjonujący w piłce nożnej jest wszystko możliwe co udowodnił to dzisiejszy mecz, chociaż jak by nie sędziowie, którzy po raz kolejny wypaczają wynik tego spotkania to wynik byłby zapewne korzystniejszy dla naszego zespołu który był zdecydowanie lepszy od Sanu. Po kilku sezonach nieobecności wrócił  A.Nowak  miejmy nadzieje, że pomoże naszej drużynie w walkach o zwycięstwa.

Ciekawostką może być wynik meczu ponieważ Victoria jeszcze nigdy na B-klasowych boiskach nie zremisowała tak wysoko. Taki wynik trafił się Victorii,  za to na A-klasowych boiskach 23 sierpnia w sezonie 2009/10 w meczu z Jutrzenką Kopki.

Skład: D.Wojtyna , A.Daź , R.Świąder , Z.Mędrek , Ł.Świąder , M.Mroczka , J.Kwoka , D.Śniosek , M.Kłosowski , A.Nowak , S.Strug

oraz : P.Baliga , T.Świąder , M.Majkut , K.Duda

Bramki :

4 minuta - gospodarze

13 minuta - Ł.Świąder

15 minuta - gospodarze ( karny )

36 minuta - gospodarze

59 minuta - gospodarze

74 minuta - A.Daź

75 minuta - T.Świąder

85 minuta - T.Świąder