Podlesianka Podlesie 5:3 Staromieszczanka Stare Miasto

San Wierzawice

• autor: Maati94 i Karwan 123, 2012-05-07 21:46

Derby!!!

Victoria Giedlarowa 0 : 2 San Wierzawice

Niestety, ale nasi piłkarze po słabym meczu przegrali pierwszy raz w ligowym pojedynku z Sanem Wierzawice. Spotkanie nie było porywające akcji podbramkowych było niewiele. Chociaż mógł się zacząć świetnie dla naszego zespołu jednak D.Śniosek uderzył za słabo i bramkarz nie miał problemów z wyłapaniem piłki.Piłkarze Sanu pierwszą bramkę zdobyli po błędzie naszego bramkarza i obrońcy, którzy zderzyli się w powietrzu i piłka wyleciała z rąk naszemu golkiperowi. Nasi zawodnicy poważniej zagrozili bramce gości jedynie dwa razy po stałych fragmentach gry pierwsze A.Daź główkował minimalnie obok bramki, a w drugiej J.Kwoka  świetnie uderzył z główki jednak bramkarz gości był na posterunku.

W drugiej połowie nasi piłkarze zagrali odważniej jednak i to nie przyniosło pozytywnego efektu. Utrzymywali się dłużej przy piłce próbowali strzelać ale niestety nic nie wychodziło tak jak powinno. Jedynie T.Świąder mocnym strzałem z  rzutu wolnego próbował pokonać bramkarza Sanu jednak ten popisał się świetną interwencją. Goście nie pokazali nic specjalnego jednak w 85 minucie zdobyli drugą bramkę, która podcięła naszym zawodnikom już skrzydła. W tym spotkaniu oba zespoły nie pokazały nic specjalnego jednak skuteczniejsi byli piłkarze Sanu i to ich kibice mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Ten mecz był najsłabszym spotkaniem naszych piłkarzy w tej rundzie.