Podlesianka Podlesie 5:3 Staromieszczanka Stare Miasto

mecz z Łukową

• autor: Karwan123, 2012-04-12 21:33

Piętnasta kolejka!!!

Victoria Giedlarowa  1:2  ŁKS Łukowa

Mecz mógł i powinien się rozpocząć dla Victorii bardzo dobrze, ponieważ  już w 3 minucie spotkania nasza drużyna przeprowadziła bardzo groźną akcję ale niestety przeciwnika chroniły odpowiednio poprzeczka i słupek. W 10 minucie  T.Świader uderzył z około szesnastu metrów jednak bramkarz gości był na posterumku. Niestety ale w 25 minucie goście wykorzystali wrzutkę z rożnego. Dalsze minuty spotkania to dążenie naszego zespołu do bramki wyrównującej. Jednak ta sztuka udała się dopiero w 64 min, bramkę zdobył M.Kłosowskiei. Mecz stał się jeszcze bardziej zacięty jednak goście  w 85min pokonali naszego bramkarza poraz drugi   Do końca spotkania walczyliśmy o każdą piłkę ale niestety nie udało się zdobyć bramki dajacej nam remis. Naprawdę szkoda tego meczu gdyż był on jak najbardziej do wygrania. Zdjęcia w galerii.

W hicie kolejki Kłyż Tarnogóra wygrał z Podlesianką Podlesie była to pierwsza porażka Podlesia. Pierwsze punkty w tym sezonie zdobyła Jodła Przychojec remisując z Ks Sarzyna.

Skład:

D.Wojtyna , A.Daź , R.Świąder , Ł.Rydzik , M.Mroczka , Ł.Świąder , D.Śniosek , J.Kwoka , M.Kłosowski , K.Dąbek , T.Świąder

oraz:

K.Duda , D.Wielgosz , J.Przybył

Bramki:

25min-goście

61min-M.Kłosowski

85min-goście

autor: Jacinto13Deco 2012-04-13 15:44:16

Profil Jacinto13Deco w Futbolowo Mam ciekawe spojrzenie na temat organizacji gry wykorzystując potencjał ofensywny Tomka. Jest to tzw. system 1-4-3-3 z 3 defensywnymi pomocnikami (z jednym umiejącym włączać się w akcje ofensywne) i Tomkiem plus 2 bocznych napastników lub nazwijmy to ofensywnych skrzydłowych. W tym systemie boczni skrzydłowi są zwolnieni z krycia bocznych pomocników drużyny przeciwnej. Podczas obrony wygląda to tak, że 3ej defensywni pomocnicy kryją 3 strefy, przy czym dwóch z nich kryje strefy boczne naszej połowy gdzie biegają boczni pomocnicy przeciwnej drużyny. Nasi skrzydłowi kryjąc za plecami Tomka w okolicy środka boiska w momencie kontry wysuwaliby się na boki boiska, które np. z Przychojcem były nieużywane i wolne. Lepiej wybijać piłkę w przód w 3 różne miejsca, niż tylko na biednego Tomka.

autor: Jacinto13Deco 2012-04-13 16:02:37

Profil Jacinto13Deco w Futbolowo Z tego co widziałem to On sam musiał wybiegać na boki boiska, a potem nie miał co z piłką zrobić, bo sam wszystkich nie okiwa. Niestety 2gi napastnik grał podobnie w ataku, a boczni pomocnicy ograniczali się jedynie do krycia i gry defensywnej. W opisanym wcześniej ustawieniu można zajeb*** grać w stylu odbiór i z kontry rozciągając skrzydłowymi Tomkowi formacje obronną. Aha i jeszcze wracając do 1 problemu po meczu, kto wyrzuca auty. No więc w każdym ustawieniu i taktycy czynią to GŁÓWNIE boczni obrońcy, a czasem (lecz rzadko) pod bramką przeciwnika skrzydłowi lub playmaker. Co do tych 3 defensywnych pomocników to jedynie jeden powinien się włączać w akcje ofensywnych i ewentualnie pomagać w tych autach. To wszystko musi być podparte asekuracją, podwajaniem krycia i szybkim skrzydłowymi.

autor: ~zawodnik 2012-04-13 21:00:39

avatar musi to powiedziec na treningu a nie wysilac sie na stronie, my jestemy bardzo przychylni na rozne uwagi wiec wal smialo do janusza :D

autor: ~kibic Vg 2012-04-15 23:07:41

avatar oj szkoda szkoda tego meczu

autor: Jacinto13Deco 2012-04-16 09:40:03

Profil Jacinto13Deco w Futbolowo Pierwsze 25 minut wyglądały bardzo dobrze z naszej strony. Zdominowaliśmy rywala. Nie chodzi tylko o sytuacje z pierwszych minut meczu, ale o odbiór piłki w środku boiska i kilka fajnych kontr. Strata bramki trochę nas podłamała, ale po paru minutach znowu zaczęliśmy dominować. W 1szej połowie praca sędziego była poprawna, ale już w drugiej się pogubił. Pozwolił na zbyt ostrą grę przeciwnika. Dwóch zawodników powinno wylecieć. W drugiej połowie mimo, że spuściliśmy z tonu to po małych roszadach na pozycjach i zmianie taktyki na 3 napastników w końcu zaczęliśmy wykorzystywać skrzydła. Było kilka akcji na bokach z których jedna zakończyła się bramką.

autor: Jacinto13Deco 2012-04-16 10:01:01

Profil Jacinto13Deco w Futbolowo Ogólnie mecz mógł wyglądać inaczej np. 3:0 dla nas, ale cóż. Zmiany u przeciwników dodawały im skrzydeł. Niestety u nas krótka ławka rezerwowych w połączeniu z tym, że parę osób na boisku nie było momentami dziś sobą i grało ospale pomogło porażce. Miło jednak było słuchać po meczu właściwej oceny siebie i zespołu (w tym samokrytycyzmu). BRAWO chłopaki! ZWYCIĘZCÓW (VICTORIA) POZNAJE SIĘ NIE TYLKO PO WYGRANYCH, LECZ TEŻ PO ZACHOWANIU PO PORAŻKACH I PRZYJMOWANIU ICH Z HONOREM, CO WRÓŻY DOBRZE NA PRZYSZŁOŚĆ. Pod koniec dodam, że T. Świąder (KTÓREGO ZA KARTKI ZABRAKNIE W NASTĘPNYM SPOTKANIU) był po raz kolejny klasą sam dla siebie, a ambitna gra J. Kwoki pozostawiała dobre wrażenie. Wracając jeszcze do zbyt agresywnej gry przeciwnika to nie wiem może powinniśmy odgrażać im się tym samym???????

autor: ~kibic 2012-04-16 12:00:36

avatar Jacinto ciekawe spostrzeżenia...
Jak to bywa w piłce niewykorzystane sytuacje sie mszczą.
PS.Chłopacy musicie cos zacząć grać wiecej piłką, więcej podań po ziemi bo jak widać długie podania nic nie daja.
Powodzenia!

autor: ~anonim 2012-04-16 12:44:59

avatar Jacinto13Deco nie krytykuj innych ale sam weź się za gre

autor: ~anonim 2012-04-22 15:05:00

avatar Jakas smieszna giedlarowa, wiejska liga a za wygrany mecz albo piwo albo impreza w remizie

autor: ~anonim 2012-04-22 15:09:43

avatar mogłbym kupic ten wasz klub ale szkoda mi tej złotówki
PACZEŚNIAKII

autor: ~aaa 2012-04-23 12:56:34

avatar tak mozesz, ale sie niewypowiadać

autor: ~zawodnik 2012-04-26 21:46:15

avatar widac ze swoimi wypowiedziami ukazujesz jakze wysoki woj poziom inteligencji nawet sie poprawnie wyslowic nie umiesz aa wyzwiska i slowa z twojej strony naprawde ukazuja jaki jestes kozak ukrywajac sie pod anonimem nic nie mam wiecej do powiedzenia poprostu idiota trzeba sie juz urodzic :)

autor: ~obserwator :) 2012-04-27 19:31:45

avatar kurwa gosciu (Jacinto13Deco)co ty pierdolisz?ty jestes pewnie tym burakiem co przyszedł grac do nas kurwa usmialem sie w chuj jak przeczytałem te twoje"spostrzeżenia"haha aa jeszcze jedno Trociakowi to jak bedziesz na treningu to wez mu loda zrób i chuj co sie bedziesz...

autor: ~Vegeta 2012-04-27 19:35:10

avatar Jacinto13Deco ty to pierwsze naucz sie piłke przyjmowac bo jests zajebiscie drewniany fachwiec jebany

autor: Jacinto13Deco 2012-04-28 13:19:25

Profil Jacinto13Deco w Futbolowo "obserwator :)" i "Vegeta" nie wiem co się mnie uczepiliście, ale nie trzeba dobrym piłkarzem być, by być dobrym trenerem, dziennikarzem, obserwatorem itp. Nie wiedziałem, że żyjemy dalej w komunie i jest zakaz wypowiedzi i spostrzeżeń. TO, ŻE PEWNIE MNIE SKOJARZYLIŚCIE Z TYM "anonim"'em I SZCZEKACIE TO WASZ PROBLEM. JA PISZĘ OFICJALNIE WSZYSTKO NIE TAK JAK WY. A WY JAK COŚ MACIE DO MNIE TO ZAŁÓŹCIE KONTO, ALBO POWIEDZCIE MI WPROST. Ja tam nie muszę grać tu czy gdziekolwiek indziej. Nie dostaje ani złotówki za to i nikt mi za nic nie zwraca. A jakieś oceny mnie po 2 treningach bez kondycji itp. zostawcie dla siebie. Zresztą oceniać można kogoś po meczu, a nie po treningach, gdzie trudno o zaangażowanie jak ma się w ciągu dnia inne męczące zajęcia.

autor: ~anonim 2012-04-30 15:32:29

avatar to widzisz mówisz ze cie oceniają po 2 treningach to po co się wtrącasz w sprawy klubowe jak sam mówisz ze jesteś dopiero po 2 treningach i nic nie wiesz o klubie